Kilka słów o Nas

Szkoła Salsy Kubańskiej w Krakowie Latin Project

Naszym celem jest zintegrowanie osób, które chciałby poznać kulturę latynoamerykańską. Jesteśmy niezależną grupą osób zajmującą się łączeniem środowiska skupionego wokół latynoskich rytmów. Latin Project jest projektem zainspirowanym pasją do tańca i muzyki, która pobudza do kreatywności. Nasza przygoda z salsą kubańską rozpoczęła się w 2009r, kiedy to pod tą marką zaczęliśmy organizować imprezy salsy i bachaty w Krakowie.

Czym się zajmujemy:

1

Kursy salsy i bachaty w Krakowie

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku na kursy salsy i bachaty.
Lokalizacja: Salsa Kraków.
2

Weekendowe warsztaty taneczne

Organizujemy warsztat taneczne salsy z najlepszymi instruktorami w Polsce i Europie.
3

Wyjazdy integracyjne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu organizaujemy specjalne wyjazdy integracyjne dla osób lubiacych taniec i dobrą zabawę.
4

Organizacja imprez

Kompleksowo obsługujemy każdy rodzaj imprez, a szeroki zakres usług na pewno zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa.
5

Indywidualne lekcje tańca

Świadczymy usługi w zakresie nauki tańca dla par, w tym pierwszy taniec.
6

Oprawa muzyczna

Przedstawiamy profesjonalną oprawę dźwiękową i muzyczną każdego rodzaju wydarzenia. Dodatkowo zajmujemy się konferansjerką imprez i eventów.

Dlaczego jesteśmy tutaj

Naszym głównym celem jest dzielenie się pasją do tańca i muzyki. Chcemy propagować kulturę latynoamerykańską dla wszytkich ludzi w każdym wieku. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług, a przede wszytkim chcemy przekazać dużą dawkę emocji i rozrywki. Tworzymy społeczeństwo, w którym salsa i bachata to nie tylko zabawa ale i sposób na życie

Opinie

“"Wyrażamy swoje uznanie i wdzięczność oraz w pełni potwierdzamy gotowość do współpracy i niesienie im wszelkiego wsparcia potrzebnego do realizacji celów.Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w organizowanych przez nich imprezach i …. polecamy, bo naprawdę dobrze to robią !"”
“Latin Project, którzy zagościli w naszym klubie już na stałe. Jesteśmy dumni z naszej współpracy, bo razem z Latin Project udaje nam się zaczarować Forty w niebywałe miejsce skupiające rzesze salsowiczów, tej jeden gorącej nocy..."”